Czwartek, 18 czerwca 2020

Projekt ustawy o Polskim Bonie Turystycznym – w Sejmie

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o Polskim Bonie Turystycznym, zgodnie z którym na każde dziecko będzie przysługiwał bon o wartości 500 zł przeznaczony na finansowanie usług hotelarskich lub imprez turystycznych na terenie kraju.

Środa, 3 czerwca 2020

Prezydencki projekt ustawy o dodatku solidarnościowym przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID-19

Front Pałacu Prezydenckiego

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o dodatku solidarnościowym przyznawanym w celu przeciwdziałania negatywnym skutkom COVID-19. Prezydent wyraża nadzieję na poparcie inicjatywy przez wszystkie środowiska polityczne.

Środa, 12 czerwca 2019

Prezydent skierował do Sejmu projekt nowelizacji ustawy dot. rozszerzenia prawa funkcjonariuszy w zakresie zrzeszania się w związkach zawodowych

Prezydent Andrzej Duda skierował do Sejmu projekt ustawy o zmianie ustawy o Policji, ustawy o Straży Granicznej oraz ustawy o Służbie Więziennej dot. rozszerzenia prawa funkcjonariuszy w zakresie tworzenia i wstępowania do związków zawodowych.

Poniedziałek, 20 maja 2019

Projekt dotyczący przedłużenia obchodów stulecia odzyskania niepodległości do 2022 r.

W 2022 r. minie sto lat od powrotu Górnego Śląska do Polski, i to ta data wyznaczy koniec obchodów stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Do Sejmu trafił prezydencki projekt ustawy w tej sprawie.

1 «««  12345  9
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.