Menu rozwijane

W Belwederze w obecności Małżonki Prezydenta RP przyznano dziś miejsca na podium laureatom Konkursu Wieńcowego i Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
W siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach 16 drużyn zmierzyło się w finale Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
Mamy przyjemność ogłosić, iż decyzją Komisji Konkursowej do etapu ogólnopolskiego Konkursu zostało zakwalifikowanych 16 Kół reprezentujących każde z województw.
„Ostatki w polskiej tradycji” – to temat przewodni II edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
W siedzibie Zespołu Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach odbył się finał I edycji Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP. Zmagania szesnastu Kół - zwycięzców etapu wojewódzkiego - obserwowała Agata Kornhauser-Duda.
Mamy przyjemność ogłosić, iż decyzją Komisji do finału Konkursu zostało zakwalifikowanych 16 Kół reprezentujących każde z 16 województw. Lista zwycięzców >>>

Inicjatywy

Inicjatywy