Menu rozwijane

Liczna rodzina to wielki dar i radość, ale zarazem olbrzymie wyzwanie. Wymaga częstego wybierania – pomiędzy różnymi formami dobra – tego, co ważniejsze dla bliskich i co najlepiej służy wspólnocie domowej.
Agata Kornhauser–Duda towarzyszyła Prezydentowi podczas szczytu NATO w Madrycie. Pani Prezydentowa spotykała się z Polakami: nauczycielami, młodzieżą, działaczami polonijnymi. Brała udział także w spotkaniach współmałżonków głów państw i szefów rządów państw NATO.
Kilkunastu uczniów Szkoły Polskiej przy Ambasadzie RP w Madrycie dołączyło dziś do grona absolwentów. W uroczystym zakończeniu roku szkolnego wzięła udział Małżonka Prezydenta RP. – Wierzę, że będziecie najlepszymi ambasadorami Polski w świecie – mówiła do młodzieży.
Przedstawiciele stowarzyszeń polskich w Hiszpanii, nauczyciele i działacze polonijni spotkali się dziś z Małżonką Prezydenta RP.
W Madrycie Małżonka Prezydenta spotkała się z dyrektorami polskich szkół w Hiszpanii. 
Prezydent Andrzej Duda przybył we wtorek do Madrytu, gdzie bierze udział w Spotkaniu Głów Państw i Szefów Rządów państw NATO.
Wyjątkowo duża grupa gości odwiedziła dziś Pierwszą Damę w Pałacu Prezydenckim. Z Pierwszą Damą dzieci i młodzież rozmawiały o planach na wakacje, wyborze nowej szkoły i o swoich zainteresowaniach.
Zwycięzcy VI edycji Olimpiady Historii Polski dla Polonii i Polaków za Granicą odwiedzili dziś Belweder, gdzie spotkali się z Małżonką Prezydenta RP. W tegorocznej odsłonie konkursu swoich sił próbowało ponad 250 uczniów z 18 krajów Europy i Azji.
Pierwsza Dama: Festiwal jest dowodem na to, z jak dużym zaangażowaniem wspierają Państwo i propagują edukację dzieci z rodzin polonijnych żyjących na angielskiej ziemi
W siedzibie Państwowego Zespołu Ludowego Pieśni i Tańca „Mazowsze” w Otrębusach 16 drużyn zmierzyło się w finale Konkursu dla Kół Gospodyń Wiejskich o Nagrodę Małżonki Prezydenta RP.
Małżonka Prezydenta RP Agata Kornhauser–Duda towarzyszyła dziś nauczycielom i uczniom Szkoły Podstawowej nr 7 w Chełmie w uroczystym zakończeniu roku szkolnego. Uczniom z najlepszymi wynikami Pani Prezydentowa osobiście wręczyła świadectwa.
Prezydent Andrzej Duda z Małżonką wzięli udział w poligonowym zakończeniu roku szkolnego klas mundurowych – liceów ogólnokształcących PUL z Wołomina i Dębego Wielkiego.
Para Prezydencka: Ojciec jest dla dziecka pierwszym i najważniejszym gwarantem poczucia bezpieczeństwa. To wyjątkowo ważne w obecnych, niespokojnych czasach.
Młodzież ze Stalowej Woli – z sukcesami – startuje w Olimpiadach Specjalnych, które Agata Kornhauser–Duda objęła swoim Honorowym Patronatem i od lat aktywnie wspiera, a także gorąco kibicuje wszystkim zrzeszonym w nich sportowcom.
Para Prezydencka: Żegnamy dzisiaj gorącego patriotę, weterana Polskich Sił Zbrojnych i ogromnie zasłużonego działacza Polonii amerykańskiej.
Pierwsza Dama, która od początku wybuchu wojny na Ukrainie angażuje się w pomoc obywatelom tego państwa, przyjęła we wtorek w Pałacu Prezydenckim przedstawicieli organizacji charytatywnej Rapid Relief Team, zajmującej się dostarczaniem pomocy humanitarnej.

Inicjatywy

Inicjatywy