Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Środa, 25 listopada 2020

Gala nagrody „Dla Dobra Wspólnego” – w innym terminie

Nagroda „Dla Dobra Wspólnego” to podziękowanie Prezydenta Andrzeja Dudy dla tych, którzy niosą pomoc innym – co jest tak ważne zwłaszcza teraz, w czasie pandemii. Z powodu Covid-19 tegoroczna gala odbędzie się w późniejszym terminie.

Poniedziałek, 23 listopada 2020

Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski dla śp. Mariana Cyconia

Prezydent RP Andrzej Duda nadał za wybitne zasługi w pracy samorządowej, za osiągnięcia w działalności publicznej i społecznej Krzyż Oficerski Orderu Odrodzenia Polski pośmiertnie Marianowi Cyconiowi.

Niedziela, 22 listopada 2020

Min. Szczerski: Kompromis ws. funduszy UE musi opierać się na Traktatach

Kwestia praworządności została niezwykle mocno upolityczniona przez ostatnie lata w debacie europejskiej – ocenił Krzysztof Szczerski. Jak podkreślił, kompromis ws. funduszy UE musi opierać się na Traktatach i ustaleniach lipcowej Rady Europejskiej.

Piątek, 20 listopada 2020

Wideokonferencja Rady ds. Przedsiębiorczości

Wsparcie przedsiębiorców w trudnym czasie pandemii było tematem wideokonferencji Rady ds. Przedsiębiorczości przy Prezydencie RP, w której uczestniczył Minister Adam Kwiatkowski oraz Doradca Zdzisław Sokal.

Środa, 18 listopada 2020

Wizyta Prezydenta na Litwie [PL/EN]

Prezydent idzie, przed nim żołnierz z wieńcem

Prezydenci Andrzej Duda i Gitanas Nausėda zainaugurowali litewsko-polskie forum biznesowe. Rano Andrzej Duda spotkał się z mającą wkrótce objąć stanowisko premiera Litwy Ingridą Šimonytė. Odwiedził również cmentarz na Rossie.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.