Środa, 29 lipca 2020

Minister Kwiatkowski odwiedził dzieci na kolonii w Wiśle

Sekretarz Stanu w KPRP Minister Adam Kwiatkowski odwiedził w imieniu Małżonki Prezydenta RP Agaty Kornhauser-Dudy dzieci z rodzin poszkodowanych w powodzi, wypoczywające na kolonii współorganizowanej przez Kancelarię Prezydenta RP w Wiśle.

 

Letni wypoczynek dla najmłodszych zainicjowała Małżonka Prezydenta RP, która chcąc wesprzeć rodziny poszkodowane wskutek niedawnej powodzi, zaprosiła dzieci z terenu województwa podkarpackiego do Rezydencji Prezydenta RP Zamek w Wiśle. W letnim wypoczynku bierze udział 36 kolonistów w wieku od 7 do 14 lat.

 

Organizację kolonii wsparli Marszałek Województwa Podkarpackiego, Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Śląskiego oraz miasto Wisła. W wyjazd zaangażowało się także Biuro Bezpieczeństwa Narodowego, które zapewniło dzieciom zajęcia edukacyjne.

 

Podczas spotkania, w którym wzięli udział Marszałek Województwa Podkarpackiego Władysław Ortyl oraz Wicemarszałek Województwa Śląskiego Wojciech Kałuża, Minister Adam Kwiatkowski wręczył dzieciom prezenty przekazane przez Panią Prezydentową.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.