Czwartek, 19 listopada 2015

Minister Wojciech Kolarski na otwarciu Google Campus w Warszawie

 W czwartek minister Wojciech Kolarski uczestniczył w uroczystości otwarcia ośrodka przedsiębiorczości technologicznej Google Campus w Warszawie.

 

Podczas uroczystości minister Kolarski odczytał list Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudy skierowany do organizatorów i uczestników wydarzenia. Zobacz także: List prezydenta na ceremonii otwarcia Campusu Google

 

,,Wiem, jak wiele zależy od skutecznego wykorzystania nowych technologii. Znam też wartość polskich kadr naukowych i absolwentów polskich uczelni. Ufam, że Campus Google w Warszawie będzie miejscem rozwijania i promocji ich talentów oraz tworzenia śmiałych strategii. Życzę, by jak najlepiej wykorzystali otwierające się tu możliwości. Chciałbym, by polskie start-upy coraz skuteczniej konkurowały na globalnym rynku i były aktywnymi reprezentantami polskiej przedsiębiorczości” - napisał w liście prezydent.

 

Warszawski Google Campus jest jednym z sześciu tego typu ośrodków Google na świecie, zlokalizowanych dotychczas w Londynie, Tel Awiwie, Sao Paolo, Seulu i Madrycie.

 

Uroczystość otwarcia ,,Google Campus Warsaw” została objęta przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Andrzeja Dudę patronatem honorowym.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.