Piątek, 11 grudnia 2020

Młodzi w Pałacu – spotkanie z przedstawicielami Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych

Sytuacja młodzieży i próba znalezienia rozwiązań dla problemów, z którymi się mierzą były tematem pierwszego z cyklu spotkań „Młodzi w Pałacu” – akcji zainaugurowanej przez prezydenckich doradców ds. młodzieży: Kingę Dudę i Łukasza Rzepeckiego.

 

Doradcy zaprosili do Pałacu Prezydenckiego przedstawicieli zarządu Polskiej Rady Organizacji Młodzieżowych (PROM) – największego w kraju forum współpracy organizacji pozarządowych, których członkami są młodzi Polacy. PROM, który pełni także funkcję Krajowej Rady Młodzieży przy Europejskim Forum Młodzieży, od lat prowadzi m.in. badania związane z sytuacją młodych ludzi i ich uczestnictwem w życiu publicznym.

 

Projekt obecnie realizowany przez Radę dotyczy sytuacji młodych w czasach koronawirusa. Dzięki badaniu uda się poznać opinię młodych ludzi na temat ich aktualnej sytuacji edukacyjnej, zdrowotnej, materialnej, relacji z innymi oraz aktywności społecznej i dostępu do informacji w czasie epidemii.

 

Więcej informacji na ten temat oraz formularz ankietowy znajdą Państwo w tym linku: https://prom.info.pl/badanie-mlodzi-w-czasach-koronawirusa/

 

____

„Młodzi w Pałacu” to cykl spotkań i konsultacji z przedstawicielami młodego pokolenia –  poznanie ich problemów oraz wspólne znalezienie pomysłów na ich rozwiązanie. „Młodzi w Pałacu” to platforma dialogu o sprawach i przyszłości młodych ludzi.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.