Czwartek, 27 czerwca 2019

Bogusław Winid na konferencji „Z Polski do Norwegii, z Norwegii do Polski”

Bogusław Winid, Doradca Prezydenta RP wziął udział w konferencji pt. „Z Polski do Norwegii, z Norwegii do Polski” oraz przekazaniu historycznego sprzętu wojskowego do Muzeum Oręża Polskiego w Kołobrzegu.

Poniedziałek, 24 czerwca 2019

Uroczyste obchody 35-lecia Solidarności Walczącej Oddział Trójmiasto oraz II edycja Forum Wizja Rozwoju z udziałem Doradcy Zdzisława Sokala

Zdzisław Sokal, Doradca Prezydenta RP uczestniczył, w odbywających się pod honorowym patronatem Prezydenta RP, uroczystych obchodach 35-lecia Solidarności Walczącej Oddział Trójmiasto oraz w II edycji Forum Wizja Rozwoju w Gdyni.

Wtorek, 18 czerwca 2019

Doradca Cezary Kochlski wręczył prezydenckie listy gratulacyjne laureatom 17. edycji konkursu „Sołtys Roku”

W Senacie RP odbył się finał 17. edycji konkursu „Sołtys Roku”, którego organizatorem jest redakcja „Gazety Sołeckiej” i Krajowe Stowarzyszenie Sołtysów. promowanie najbardziej aktywnych sołtysów i postaw obywatelskich.

Piątek, 14 czerwca 2019

Przekazanie cennego daru dla Muzeum Romantyzmu w Opinogórze

Muzeum Romantyzmu w Opinogórze otrzymało za pośrednictwem Kancelarii Prezydenta RP cenny dar z nowojorskiej Fundacji Rodziny Blochów. Bogusław Winid, Doradca Prezydenta przekazał pierwsze paryskie wydania dwóch dramatów Zygmunta Krasińskiego.

12345  68
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.