Piątek, 15 października 2021

Jubileuszowa konferencja z okazji dwudziestolecia restytucji Fundacji Zakłady Kórnickie z udziałem Andrzeja Waśko

W Poznaniu odbyła się konferencja z okazji dwudziestolecia restytucji Fundacji Zakłady Kórnickie. Uroczystość została poprzedzona mszą świętą w kościele pw. Matki Bożej Różańcowej (Ojców Dominikanów).

Sobota, 9 października 2021

Uroczysta inauguracja roku akademickiego 2021/2022 na Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie

doradca czyta zza pulpitu, w tle stoi poczet sztandarowy

Doradca Prezydenta RP Łukasz Rzepecki uczestniczył w uroczystej inauguracji roku akademickiego 2021/2022 na Wyższej Szkole Kultury Fizycznej i Turystyki im. Haliny Konopackiej w Pruszkowie. gdzie odczytał list od Prezydenta RP.

Czwartek, 7 października 2021

Doradca Paweł Sałek na eCO2nference w Płocku

W Centrum Badawczo-Rozwojowym PKN ORLEN w Płocku, Paweł Sałek, Doradca Prezydenta RP uczestniczył w debacie związanej z dekarbonizacją przemysłu oraz technologiami zagospodarowania dwutlenku węgla CCU (Carbon Capture and Utilization).

Czwartek, 7 października 2021

CEE Digital Summit Warsaw 2021 z udziałem Doradcy Zdzisława Sokala

W Centralnym Domu Technologii w Warszawie odbyła się konferencja CEE Digital Summit Warsaw 2021. W wydarzeniu uczestniczył Doradca Prezydenta RP Zdzisław Sokal, który odczytał list od Prezydenta Andrzeja Dudy.

12345  156
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.