media na szczycie

Strona dla dziennikarzy ma pomóc w codziennej pracy i usprawnić kontakt z Biurem Prasowym Kancelarii Prezydenta RP. Stworzyliśmy ją w oparciu o przekazywane nam pomysły i sugestie. Będziemy ją też dalej udoskonalać tak, by jak najlepiej odpowiadała potrzebom użytkowników. Jeżeli masz pomysł, co zrobić, żeby dział „Dla mediów” był bardziej przyjazny i użyteczny, napisz do nas:

 

Co znajdziesz w tym dziale?

 

Dostępne dla wszystkich są:

  • Zapowiedzi prasowe – publikujemy tu aktualne zapowiedzi wydarzeń organizowanych przez Kancelarię Prezydenta wraz z informacjami organizacyjnymi;
  • Akredytacje online – proste, szybkie i łatwe akredytacje na wydarzenia w Pałacu Prezydenckim; Zgłoszenia mogą być jeszcze prostsze – załóż konto, a Twoje dane po zalogowaniu będą automatycznie wstawiane do formularzy zgłoszeniowych.
  • Wniosek o wywiad – umożliwia przesłanie nam prośby o wywiad z Prezydentem;
  • Piszemy też jak się skontaktować bezpośrednio z biurami w Kancelarii Prezydenta w tym z Biurem Prasowym (zarówno w godzinach pracy, jak również w weekendy);

Zachęcamy też do rejestracji i założenia konta na prezydent.pl. Dla dziennikarzy obsługujących wydarzenia z udziałem prezydenta dużym ułatwieniem będzie możliwość podania danych potrzebnych przy zgłoszeniach. Dzięki temu nie będzie konieczne każdorazowe wypełnianie wymaganych przy akredytacji pól – po zalogowaniu wszystkie będą od razu uzupełnione. Wkrótce uruchomimy również newsletter dla osób posiadających konta.

 

Od czego zacząć? Najprościej od założenia konta w dziale Rejestracja, lub od zalogowania się, jeżeli posiadasz już konto w serwisie prezydent.pl.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Biura Prasowego KPRP

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.