Czwartek, 6 sierpnia 2020

Andrzej Duda dla „SE”: Będę współpracował ze wszystkimi

Szanowni Państwo!

Drodzy Rodacy!

 

Z okazji zaprzysiężenia na urząd Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej serdecznie pozdrawiam Czytelników „Super Expressu". Dziękują wszystkim, którzy wzięli udział w wyborach, wyrażając swoją wolę w glosowaniu. W sposób szczególny dziękuję tym, którzy oddali glos na mnie.

 

Wybory prezydenckie, w których wzięło udział ponad 20 mln Polaków, były olbrzymim sukcesem demokracji. Zwycięstwo przy tak wysokiej frekwencji daje Prezydentowi Rzeczypospolitej bardzo silny mandat, ale jest też wielkim zobowiązaniem.

 

Zobacz także: Andrzej Duda. Pierwsze pięć lat prezydentury Zapewniam, że zgodnie z wyborczymi deklaracjami będę prezydentem polskich spraw. Te sprawy to przede wszystkim rodzina, która jest podstawową wspólnotą społeczną, bezpieczeństwo, którego filarem są silne międzynarodowe sojusze, i nowoczesne państwo, praca, która jest prawem i gwarancją dobrobytu, inwestycje, od których zależy nasza przyszłość, wreszcie godność, która bierze się z wzajemnego szacunku i przejawia się w dumie z bycia Polakiem.

 

Polskie sprawy wymagają wspólnej troski. Dlatego będę współpracował ze wszystkimi, którym bliskie jest dobro Rzeczypospolitej. Raz jeszcze dziękuję za każdy oddany na mnie glos i zapewniam o moim szacunku dla tych, którzy zagłosowali inaczej. Wszystkich moich Rodaków w kraju i za granicą serdecznie pozdrawiam.

 

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej

Andrzej Duda

 

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.