Środa, 7 listopada 2018

Prezydent zaprasza na „Biało-Czerwony Marsz 100-lecia Odzyskania Niepodległości”

Zobacz także: Oświadczenie Kancelarii Prezydenta RP [PL/ENG] Biało-Czerwony Marsz 100 lecia Odzyskania Niepodległości” to uroczystość państwowa organizowana przez władze Rzeczypospolitej. Zaproszeni są Wszyscy. Przyjdźmy tylko z biało-czerwonymi flagami! Bądźmy razem! Pokażmy, że Polska jest jedna, radosna i wspólna! - zaapelował Prezydent Andrzej Duda we wtorek wieczorem na Twitterze. 

 

 

Wcześniej Prezydent spotkał sie z Premierem Mateuszem Morawieckim. Ustalono, że zgodnie z propozycjami środowisk kombatanckich, 11 listopada zorganizowany zostanie państwowy, biało-czerwony marsz z okazji stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości. Kwestie organizacyjne marszu spoczywać będą na Rządzie RP.

 

Zobacz także: Min. Spychalski: Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną drużyną Błażej Spychalski, Sekretarz Stanu w KPRP podczas briefiengu  zachęcił wszystkie środowiska do uczestnictwa w marszu 11 listopada. – Pokażmy, że jesteśmy jedną, biało-czerwoną drużyną; pokażmy, że możemy w tym dniu wspólnie świętować – apelował.

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.