Wtorek, 12 czerwca 2018

Prezydent do piłkarzy po wygranym meczu z Litwą: Jak zawsze przynieśliście wiele radości

Prezydent Andrzej Duda po wygranym przez reprezentację polski meczu z Litwą odwiedził piłkarzy w szatni. - Bardzo dziękujemy. Jak zawsze wiele radości  przynieśliście panowie kibicom - powiedział Andrzej Duda.

 

We wtorek Polska wygrała z Litwą 4:0 w towarzyskim meczu piłkarskim, który odbył się w Warszawie. Biało-czerwoni przygotowują się do mistrzostw świata w Rosji (14 czerwca-15 lipca), ich rywale nie zdołali do turnieju awansować.

 

Andrzej Duda po meczu odwiedził piłkarzy w szatni. Prezydent osobiście podziękował i uścisnął dłoń każdemu z piłkarzy oraz trenerowi Adamowi Nawałce. - Bardzo ładny mecz. Nic, tylko trzymać kciuki i życzyć powtórki takich wyników za te kilka dni za Bugiem - chwalił zawodników.

 

 

 

Prezydent podziękował piłkarzom za ich grę. - Jak zawsze wiele radości panowie przynieśliście tutaj, kibicom na stadionie i pewnie milionom przed telewizorami - powiedział Prezydent.

 

Selekcjoner reprezentacji Polski zapewnił Andrzeja Dudę, że drużyna jest przygotowana "w każdych warunkach". - Gramy, walczymy dalej - mówił.

 

Prezydent w szatni rozmawiał też z dyrektorem polskiej reprezentacji Tomaszem Iwanem. "Pan Tomasz Iwan ma dziś urodziny. Młodsi Koledzy zrobili Mu piękny prezent wygrywając mecz i ja także dołączam się do życzeń. 100 lat i mistrzostwa świata!" - napisał później na Twitterze.

 

 

Po zakończonym meczu Andrzej Duda udostępnił na Twitterze swoje zdjęcie z trybun Stadionu Narodowego w towarzystwie ministra sportu Witolda Bańki. "Dziękujemy Biało-Czerwonym za zdecydowane zwycięstwo i trzymamy kciuki za powtórzenie tego wyniku w Rosji. Polska gola!!!" - napisał.

 

 

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.