Menu rozwijane

Przedsiębiorca. Prezes zarządu firmy Dragon Poland sp. z o.o. sp. k., wiodącego producenta chemii budowlanej, w tym: klejów, rozpuszczalników, impregnatów i farb.

Absolwent Akademii Ekonomicznej w Krakowie na Wydziale Zarządzania. Wiceprezydent ds. Przemysłu Izby Przemysłowo–Handlowej w Krakowie oraz współzałożyciel i członek zarządu Polskiego Związku Producentów Farb i Klejów. Posiada wieloletnie doświadczenie w zakresie prowadzenia działalności gospodarczej, tworzenia struktur przedsiębiorstw, ekspansji polskich produktów na rynki zagraniczne.

Od początku swojej kariery związany ze spółką Dragon, polską firmą rodzinną z ponad 47-letnim doświadczeniem produkcyjnym w sektorze chemii budowlanej, motoryzacyjnej i gospodarczej. W latach 2005–2012 pełnił funkcję dyrektora Działu Handlowego i Logistyki. W 2012 roku objął stanowisko prezesa zarządu spółki Dragon Poland. Obecnie firma Dragon w swojej ofercie posiada ponad 2000 produktów chemicznych dedykowanych dla budownictwa oraz gospodarstw domowych, sprzedawanych na rynkach krajowych i zagranicznych.

Zarządzane przez niego przedsiębiorstwo było wielokrotnie nagradzane i wyróżniane za osiągane wyniki ekonomiczne, dynamikę rozwoju oraz innowacyjność produkcyjną. Osobiście zaangażowany w wiele projektów naukowych, technologicznych i działalność społeczną.