Menu rozwijane

27 czerwca 2022

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego oraz asesora sądowego. Nowo powołani sędziowie oraz nowo powołani asesorzy sądowi złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.

Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:

Zbigniew Józef KAPIŃSKI
Sąd Najwyższy

Tomasz Józef GREBLA
Sąd Apelacyjny w Krakowie

Anna KRUSZEWSKA
Sąd Apelacyjny w Krakowie

Sławomir Dariusz MACHNIO
Sąd Apelacyjny w Warszawie

Grzegorz Dariusz TYRKA
Sąd Apelacyjny w Katowicach

Joanna Maria BEDNARZ
Sąd Okręgowy w Katowicach

Maria Elżbieta BERNACKA–SIEMION
Sąd Okręgowy w Płocku

Bartłomiej Piotr BIEGAŃSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie

Małgorzata Alicja BRZOZOWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Edyta Zofia DZIELIŃSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Iwona GAŁEK
Sąd Okręgowy w Radomiu

Magdalena GARSTKA–GLIWA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Artur GRAJEWSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie

Paweł Jarosław JAROS
Sąd Okręgowy we Włocławku

Joanna Zofia JASIŃSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka KACZMARZYK–GAUZIN
Sąd Okręgowy w Warszawie

Małgorzata KANIGOWSKA–WAJS
Sąd Okręgowy w Warszawie

Marta KORZENIEWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Agnieszka Iwona KUTYNA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Piotr Paweł MAKSYMOWICZ
Sąd Okręgowy w Warszawie

Monika ODZIMKOWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Ewa PAWŁOWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Iwona PIEKAŃSKA–SZYMAŃSKA
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

Anna POPŁAWSKA–CZERWIŃSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna Barbara RADZYŃSKA–GŁOWACKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Marcin SEMENIUK
Sąd Okręgowy w Warszawie

Joanna Magdalena SKRZYPCZAK–ZAJGER
Sąd Okręgowy w Warszawie

Daniel SOBOCIŃSKI
Sąd Okręgowy w Bydgoszczy

Edyta Agnieszka SORNAT–UNISK
Sąd Okręgowy w Warszawie

Magdalena Urszula STRZELCZYK
Sąd Okręgowy w Częstochowie

Ewa Wiktoria SUCHECKA–BARTNIK
Sąd Okręgowy w Warszawie

Monika Kinga SZULKOWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Krzysztof  ŚWIDERSKI
Sąd Okręgowy w Warszawie

Ewa UCHMAN
Sąd Okręgowy w Warszawie

Kamila WASILEWSKA
Sąd Okręgowy w Warszawie

Piotr BIMKIEWICZ
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Ewa CZARNECKA–STULEBLAK
Sąd Rejonowy w Opocznie

Anetta Edyta  CZOPUR
Sąd Rejonowy w Ostrowi Mazowieckiej

Adam DRYLL
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Woli w Warszawie

Katarzyna KONECKA–WINOGRODZKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Woli w Warszawie

Aleksandra Lidia LASZCZYŃSKA
Sąd Rejonowy w Głogowie

Agnieszka LESZCZYŃSKA
Sąd Rejonowy w Jaworze

Krzysztof  ŁUDCZAK
Sąd Rejonowy w Piotrkowie Trybunalskim

Marcin MACHNIKOWSKI
Sąd Rejonowy w Szczecinku

Katarzyna MICHALUK–SITKO
Sąd Rejonowy w Wadowicach

Katarzyna Łucja OLCZAK
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie

Katarzyna PACEK
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Mokotowa w Warszawie

Anna Joanna PIOTROWSKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Woli w Warszawie

Elżbieta PODLACKA
Sąd Rejonowy w Wałbrzychu

Tomasz POKRYWIECKI
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Kamil RACEWICZ
Sąd Rejonowy w Sokołowie Podlaskim

Aleksandra Jolanta REDYK
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy

Joanna Jadwiga RYBKA
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Mokotowa w Warszawie

Magdalena RZEPNICKA
Sąd Rejonowy w Lubinie

Anna SADKOWSKA
Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie

Katarzyna SULEWSKA–FREIGIN
Sąd Rejonowy w Ostródzie

Magdalena SZYLUK
Sąd Rejonowy dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie

Piotr Szymon ULANOWSKI
Sąd Rejonowy w Tomaszowie Lubelskim

Robert Paweł WÓJCIK
Sąd Rejonowy w Przysusze

Do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego powołani zostali:

Bożena DĄBKOWSKA–MASTALEREK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Adrianna Elżbieta GRZYMSKA–TRUKSA
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie

Grzegorz Tomasz  KLIMEK
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Olsztynie