Menu rozwijane

14 września 2022

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty mianowania do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego. Nowo mianowani asesorzy złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.  

005_Andrzej_Duda_nominacje_asesorzy_20220914_JSZ_4710.jpg [716.39 KB]

Do pełnienia urzędu na stanowisku asesora sądowego mianowani zostali:

Amanda

ADAMSKA–KOZIK

Sąd Rejonowy

Katowice–Zachód w Katowicach

Alicja

BATKO

Sąd Rejonowy

w Rzeszowie

Aleksandra

BERNATOWICZ

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Monika

BICZAK

Sąd Rejonowy

w Iławie

Dominik

BIEŃ

Sąd Rejonowy

w Chrzanowie

Izabela

BŁASZCZYK–PRZYGODA

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Małgorzata

BŁAŚKIEWICZ–RYCHTYK

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Marcin

BRZEZOWSKI

Sąd Rejonowy

w Skierniewicach

Konrad

BUCZKOWSKI

Sąd Rejonowy

dla Warszawy Pragi–Północ w Warszawie

Paulina

BUCZYŃSKA–KALINOWSKA

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Ewa

BUŁAWA

Sąd Rejonowy

w Skarżysku Kamiennej

Emilia

CEGIELSKA–JASICZAK

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Wojciech

CHOJNICKI

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Dominika

CHRAPOŃSKA

Sąd Rejonowy

Katowice–Wschód w Katowicach

Seweryn

CIEŚLIK

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Podgórza w Krakowie

Anna

DADURA

Sąd Rejonowy

w Węgrowie

Michał

DARCZUK

Sąd Rejonowy

w Złotoryi

Klaudia

DARŁAK

Sąd Rejonowy

Katowice–Wschód w Katowicach

Michalina

DĄBROWSKA

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Adrian

DĄBROWSKI

Sąd Rejonowy

w Ostrowie Wielkopolskim

Piotr

DERDA

Sąd Rejonowy

w Opolu

Justyna

DOMIN

Sąd Rejonowy

w Krośnie

Anna

DROZDOWICZ

Sąd Rejonowy

dla Wrocławia–Śródmieścia we Wrocławiu

Paula

DYTKO

Sąd Rejonowy

w Rybniku

Olga

DZIEDZIC

Sąd Rejonowy

dla Wrocławia–Fabrycznej we Wrocławiu

Kamil

DZIGA

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Marta

FILOSEK

Sąd Rejonowy

w Legnicy

Jacek

FLAK

Sąd Rejonowy

w Dąbrowie Górniczej

Julia

FOREMNIK–NOWAK

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Adam

FRANIK

Sąd Rejonowy

Katowice–Zachód w Katowicach

Wojciech

FRELA

Sąd Rejonowy

w Grudziądzu

Anna

GABOR–KOMPAŁA

Sąd Rejonowy

w Gliwicach

Zdzisław

GAWLIK

Sąd Rejonowy

w Brzegu

Sandra

GILEWICZ

Sąd Rejonowy

w Krośnie Odrzańskim

Aneta

GLIWKA

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Łukasz

GOŚCINIAK

Sąd Rejonowy

w Bydgoszczy

Damian

GÓRKA

Sąd Rejonowy

w Suchej Beskidzkiej

Kamila

GÓRSKA

Sąd Rejonowy

w Goleniowie

Katarzyna

GRABOWSKA

Sąd Rejonowy

w Pabianicach

Aleksandra

GRANOS

Sąd Rejonowy

w Łowiczu

Paweł

GRZEGORCZYK

Sąd Rejonowy

Lublin–Zachód w Lublinie

Agata

GUDERSKA

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Śródmieścia w Łodzi

Joanna

GUZ

Sąd Rejonowy

w Ostrowcu Świętokrzyskim

Barbara

GUZIK

Sąd Rejonowy

dla Wrocławia–Śródmieścia we Wrocławiu

Maciej

HADEL

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Podgórza w Krakowie

Ewa

HAPOŃ

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Joanna

IWANICKA

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Kamila

JABŁOŃSKA–STACHOWSKA

Sąd Rejonowy

we Włocławku

Przemysław

JADŁOWSKI

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie

Mariola

JAKUBOWSKA

Sąd Rejonowy

w Bydgoszczy

Miłosz

JAMROCHA

Sąd Rejonowy

w Olkuszu

Marek

JANORA

Sąd Rejonowy

dla Warszawy Pragi–Północ w Warszawie

Adam

JARMOŁOWICZ

Sąd Rejonowy

w Augustowie

Karina

JAWOREK

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Widzewa w Łodzi

Agnieszka

JĘDRULOK

Sąd Rejonowy

w Bytomiu

Ewa

JURKOWSKA

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Marlena

KACZMAREK

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Piotr

KALBARCZYK

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Kamila

KAMIŃSKA

Sąd Rejonowy

w Bielsku Białej

Robert

KAMIŃSKI

Sąd Rejonowy

w Tarnowskich Górach

Szymon

KARP

Sąd Rejonowy

w Otwocku

Aleksandra

KARPIŃSKA

Sąd Rejonowy

w Garwolinie

Mariusz

KĄTNIK

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Karolina

KIEJNICH–KRUK

Sąd Rejonowy

w Jarocinie

Sebastian

KLISIAK

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Północ w Gdańsku

Mateusz

KŁĘK

Sąd Rejonowy

w Rzeszowie

Dominik

KOBA

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie

Krzysztof

KOCH

Sąd Rejonowy

Lublin–Wschód w Lublinie z siedzibą w Świdniku

Anna

KOLARCZYK

Sąd Rejonowy

w Rybniku

Estera

KOLONKO

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Śródmieścia w Łodzi

Mateusz

KOPACZ

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Katarzyna

KOPCZYŃSKA

Sąd Rejonowy

w Pszczynie

Magdalena

KORABIK

Sąd Rejonowy

w Opolu

Marta

KORDALA–KOWARA

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Grzegorz

KORZENIAK

Sąd Rejonowy

w Wieliczce

Mateusz

KOSMOWSKI

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Katarzyna

KOSSACKA–LYTWYN

Sąd Rejonowy

w Tarnowie

Zuzanna

KOTUŁA–PRZYSŁO

Sąd Rejonowy

dla Wrocławia-Krzyków we Wrocławiu

Karol

KOWALSKI

Sąd Rejonowy

w Tczewie

Maciej

KOZAKIEWICZ

Sąd Rejonowy

w Żywcu

Paweł

KRAWCZYK

Sąd Rejonowy

Katowice–Wschód w Katowicach

Konrad

KRÓLAK

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Północ w Gdańsku

Dominika

KRÓLICKA

Sąd Rejonowy

w Rykach

Sylwia

KRUPA

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Widzewa w Łodzi

Jacek

KRYCKI

Sąd Rejonowy

w Gorzowie Wielkopolskim

Paulina

KRZYSIAK

Sąd Rejonowy

w Kielcach

Szymon

KULAWIK

Sąd Rejonowy

w Oświęcimiu

Krzysztof

KUŁAK

Sąd Rejonowy

w Radzyniu Podlaskim

Krzysztof

KUROWSKI

Sąd Rejonowy

w Bydgoszczy

Damian

KUSIBAB

Sąd Rejonowy

w Gorlicach

Kacper

LASKOWSKI

Sąd Rejonowy

Katowice–Wschód w Katowicach

Tomasz

LENARTOWICZ

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Kamil

LEŚNIEWSKI

Sąd Rejonowy

w Żorach

Joanna

LEWANDOWSKA

Sąd Rejonowy

w Toruniu

Iwona

ŁUŃSKA–ROBERT

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Agnieszka

MALINOWSKA

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Śródmieścia w Łodzi

Krzysztof

MAŁOCHA

Sąd Rejonowy

w Siedlcach

Daniel

MARCZAK

Sąd Rejonowy

we Włoszczowie

Joanna

MATYSIK

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Anna

MAZUR

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Nowej Huty w Krakowie

Ewelina

MINGINOWICZ–SUCHOCKA

Sąd Rejonowy

w Słupsku

Anna

MIREK–MIKA

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Magdalena

MITAL

Sąd Rejonowy

w Radomiu

Mateusz

MORDAL

Sąd Rejonowy

w Zielonej Górze

Paulina

MOSKAL

Sąd Rejonowy

w Świdnicy

Wojciech

MROZOWSKI

Sąd Rejonowy

w Częstochowie

Malwina

MUSZYŃSKA

Sąd Rejonowy

w Piasecznie

Karol

ORSZYŃSKI

Sąd Rejonowy

w Kaliszu

Dawid

OSTROWSKI

Sąd Rejonowy

w Bielsku–Białej

Mateusz

PABIAN

Sąd Rejonowy

dla Wrocławia–Śródmieścia we Wrocławiu

Magdalena

PAWEŁKO

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Łukasz

PAWLAK

Sąd Rejonowy

w Ciechanowie

Daniel

PIANKOWSKI

Sąd Rejonowy

w Wejherowie

Anna

PIEKARSKA

Sąd Rejonowy

w Częstochowie

Adrian

PIERSA

Sąd Rejonowy

w Olsztynie

Agnieszka

PIŁASIEWICZ

Sąd Rejonowy

w Bolesławcu

Łukasz

PIŁASIEWICZ

Sąd Rejonowy

w Zgorzelcu

Martyna

PLATA

Sąd Rejonowy

w Bydgoszczy

Tomasz

POLASZ

Sąd Rejonowy

w Radomiu

Karolina

PRZEKLASA

Sąd Rejonowy

w Częstochowie

Michał

PRZYBYŁ

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Marta

PUSTUŁA–DYTKO

Sąd Rejonowy

w Bytomiu

Justyna

PYŁKO

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Krowodrzy w Krakowie

Bartosz

RACZKOWSKI

Sąd Rejonowy

w Kwidzynie

Agnieszka

RANOSZEK

Sąd Rejonowy

w Gorlicach

Maciej

RATAJCZAK

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Karolina

ROSA

Sąd Rejonowy

w Wyszkowie

Tomasz

RYBSKI

Sąd Rejonowy

Poznań–Grunwald i Jeżyce w Poznaniu

Małgorzata

SKAŁUBA

Sąd Rejonowy

w Przemyślu

Marzena

SKIBNIEWSKA

Sąd Rejonowy

w Siedlcach

Katarzyna

SKOCZYLAS–WARDZYŃSKA

Sąd Rejonowy

w Gliwicach

Maciej

SKUCZYŃSKI

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Północ w Gdańsku

Wojciech

SROKA

Sąd Rejonowy

w Wejherowie

Tomasz

STANISŁAWSKI

Sąd Rejonowy

we Wrześni

Michał

SURDYK

Sąd Rejonowy

Katowice–Zachód w Katowicach

Marzena

SZCZERBA

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Północ w Gdańsku

Konrad

SZCZĘSNY

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Północ w Gdańsku

Aleksandra

SZCZYGIELSKA

Sąd Rejonowy

w Siedlcach

Agata

SZPUNAR

Sąd Rejonowy

w Tychach

Jakub

SZREMSKI

Sąd Rejonowy

dla Łodzi–Śródmieścia w Łodzi

Magdalena

SZULECKA–TASAREK

Sąd Rejonowy

w Kielcach

Diana

SZWEJSER

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Karolina

SZYDŁOWSKA

Sąd Rejonowy

w Pińczowie

Małgorzata

SZYMANICA

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Joanna

SZYMAŃSKA

Sąd Rejonowy

w Dzierżoniowie

Beata

SZYMAŃSKA

Sąd Rejonowy

w Toruniu

Julia

ŚLĘZAK

Sąd Rejonowy

w Bełchatowie

Agnieszka

ŚWIERGAŁA–CZAJA

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Izabela

ŚWIRYDOWICZ

Sąd Rejonowy

w Rybniku

Paweł

TREPKA

Sąd Rejonowy

w Sosnowcu

Kamila

TRYBUCHOWSKA

Sąd Rejonowy

Katowice–Zachód w Katowicach

Michał

WANTOŁA

Sąd Rejonowy

dla Krakowa–Śródmieścia w Krakowie

Łukasz

WAŚNIEWSKI

Sąd Rejonowy

w Kielcach

Agnieszka

WĘGRZYN

Sąd Rejonowy

w Dąbrowie Górniczej

Iwona

WIĄCEK

Sąd Rejonowy

Katowice–Zachód w Katowicach

Zbigniew

WIĘCŁAW

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Śródmieścia w Warszawie

Hanna

WILOMSKA

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Kinga

WIŚNIEWSKA

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Żoliborza w Warszawie

Magdalena

WITAS

Sąd Rejonowy

w Rzeszowie

Dariusz

WITKOWSKI

Sąd Rejonowy

w Kielcach

Edyta

WŁODARCZYK

Sąd Rejonowy

Poznań–Nowe Miasto i Wilda w Poznaniu

Michał

WNUK

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Natalia

WOŁOSZYN–DZIAŁO

Sąd Rejonowy

w Kłodzku

Konrad

WRÓBLEWSKI

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Arkadiusz

WYPYCH

Sąd Rejonowy

Gdańsk–Południe w Gdańsku

Mateusz

ZAKRZEWSKI

Sąd Rejonowy

dla m. st. Warszawy w Warszawie

Aldona

ZBARASZEWSKA

Sąd Rejonowy

Poznań–Stare Miasto w Poznaniu

Albina

ZDUŃCZYK–GAZA

Sąd Rejonowy

w Gostyninie

Adam

ZJAWIONY

Sąd Rejonowy

w Bielsku–Białej

Karol

ŻÓŁCIŃSKI

Sąd Rejonowy

dla Warszawy–Mokotowa w Warszawie