Wtorek, 26 maja 2020

Prezydent wręczył nominacje sędziowskie

Prezydent Rzeczypospolitej Polskiej Andrzej Duda wręczył akty powołania do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego. Nowo powołani sędziowie złożyli wobec Prezydenta RP ślubowanie.   
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego Sądu Okręgowego powołani zostali:
 
Agnieszka BRYGIDYR-DOROSZ 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Michał BUKIEWICZ 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Marek CECHOWSKI 
Sąd Okręgowy w Ostrołęce
 
Beata CHOJNACKA-KUCHARSKA 
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
Justyna DOŁHY 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Ewa DYJA 
Sąd Okręgowy w Katowicach 
 
Edyta GAJEWSKA 
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
Marek GRAMIAK 
Sąd Okręgowy w Legnicy
 
Paweł HAJDYS 
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
Katarzyna JANIK 
Sąd Okręgowy w Katowicach 
 
Tomasz KITA 
Sąd Okręgowy w Częstochowie
 
Zbigniew KLIN 
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
Agnieszka KOKOSZCZYŃSKA 
Sąd Okręgowy w Gdańsku
 
Karol KOPCEWICZ 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Emil LEWANDOWSKI 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Jakub LITOWSKI 
Sąd Okręgowy w Toruniu
 
Agnieszka LUBARTOWICZ 
Sąd Okręgowy w Katowicach 
 
Michał MARCYSIAK 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Mariusz METERA 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Iwona MIELA 
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
Maria MIGOŃ-KARWOWSKA 
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
Piotr MROCZEK 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Dobromira MYSZAKOWSKA 
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
Katarzyna NASZCZYŃSKA 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Iwona PODSIADŁA 
Sąd Okręgowy Warszawa-Praga w Warszawie
 
Katarzyna POZLEWICZ-SZYMAŃSKA 
Sąd Okręgowy w Legnicy
 
Grzegorz PYZIŃSKI 
Sąd Okręgowy w Legnicy
 
Katarzyna RACIBORSKA 
Sąd Okręgowy w Lublinie
 
Wojciech SALAMON 
Sąd Okręgowy w Bielsku-Białej
 
Magdalena SKUZA
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
Marcin SZAJNER 
Sąd Okręgowy we Wrocławiu
 
Piotr SZYNKURA 
Sąd Okręgowy w Świdnicy
 
Ewa WILIŃSKA 
Sąd Okręgowy w Ostrołęce
 
Kinga WOCHNA 
Sąd Okręgowy w Gorzowie Wielkopolskim
 
Paweł WYRZYKOWSKI 
Sąd Okręgowy w Jeleniej Górze
 
Dorota ZNYK 
Sąd Okręgowy w Łodzi
 
Marek ZUGAJ 
Sąd Okręgowy w Lublinie
 
Jolanta ŻAK 
Sąd Okręgowy w Gliwicach
 
Do pełnienia urzędu na stanowisku sędziego powołani zostali:
 
sędziowie wojewódzkich sądów administracyjnych
 
Robert ADAMCZEWSKI 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Łodzi
 
Dariusz CZARKOWSKI 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Dorota PAWŁOWSKA 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
Łukasz TROCHYM 
Wojewódzki Sąd Administracyjny w Warszawie
 
sędziowie sądów apelacyjnych
 
Janusz GODZWON 
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
 
Dorota MAJERSKA-JANOWSKA 
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
Leszek MERING 
Sąd Apelacyjny w Gdańsku
 
Piotr SCHAB
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
Maciej SKÓRNIAK 
Sąd Apelacyjny we Wrocławiu
 
Małgorzata SŁAWIŃSKA 
Sąd Apelacyjny w Warszawie
 
sędziowie sądów rejonowych
 
Piotr BANASIK 
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach 
 
Sylwia BRZOZOWSKA 
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
 
Agnieszka CELAREK 
Sąd Rejonowy w Staszowie
 
Monika CHARATYNOWICZ 
Sąd Rejonowy w Węgrowie
 
Kamila CHARZYŃSKA 
Sąd Rejonowy Poznań – Stare Miasto w Poznaniu
 
Michał CHUDZIK 
Sąd Rejonowy w Lwówku Śląskim
 
Agata DANKIEWICZ 
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
 
Piotr DĘBICKI 
Sąd Rejonowy w Krośnie Odrzańskim
 
Katarzyna GÓRECKA 
Sąd Rejonowy w Jeleniej Górze
 
Tomasz KACZMARSKI 
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
 
Anna KARYŚ-WŁODEK 
Sąd Rejonowy w Opolu Lubelskim
 
Marcin KAWECKI 
Sąd Rejonowy w Bydgoszczy
 
Mariusz KLIMCZEWSKI 
Sąd Rejonowy w Płońsku
 
Damian KOZIOŁ 
Sąd Rejonowy w Tarnowskich Górach 
 
Kamila KNOP-WOJDYN 
Sąd Rejonowy dla Łodzi-Śródmieścia w Łodzi
 
Małgorzata KRYŚLAK 
Sąd Rejonowy w Lesznie
 
Augustyna KUBICA-GAWLAS 
Sąd Rejonowy w Żywcu
 
Karolina MIKLASZEWSKA
Sąd Rejonowy w Wadowicach
 
Izabela OZDOWSKA-CHOJNACKA 
Sąd Rejonowy w Pleszewie
 
Renata PAWLIK 
Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach
 
Jakub PERSONA 
Sąd Rejonowy dla Wrocławia-Fabrycznej we Wrocławiu
 
Tomasz PULKA 
Sąd Rejonowy w Bolesławcu
 
Michał PUZA 
Sąd Rejonowy dla Krakowa-Podgórza w Krakowie
 
Anna RODAK 
Sąd Rejonowy w Kartuzach
 
Małgorzata ROSZAK DE TOLKMITT 
Sąd Rejonowy Poznań-Stare Miasto w Poznaniu
 
Ewa SAMOIŁŁO-DĄBROWSKA 
Sąd Rejonowy w Sochaczewie
 
Agnieszka SOBOLEWSKA 
Sąd Rejonowy w Żaganiu
 
Maciej SZCZUPAK 
Sąd Rejonowy w Dębicy
 
Wojciech SZMIDT 
Sąd Rejonowy Poznań - Stare Miasto w Poznaniu
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.