Menu rozwijane

Z udziałem minister Haliny Szymańskiej odbyła się siódma konferencja „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. Ze względu na obowiązujące ograniczenia w związku z pandemią spotkanie odbyło się w formie wideokonferencji.
3 czerwca 2020 roku odbędzie się siódma z cyklu konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. W związku z pandemią spotkanie odbędzie się w formie wideokonferencji.
W Rzeszowie minister Halina Szymańska otworzyła szóstą konferencję z cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”.
Szef Kancelarii Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej Halina Szymańska wzięła udział w piątej konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości” .
Internet Rzeczy to nie jest kwestia przyszłości, to kwestia teraźniejszości; jego zastosowanie może ułatwiać życie mieszkańcom i przynieść oszczędności samorządom – mówiła Halina Szymańska, szefowa KPRP.
W Opolskim Urzędzie Wojewódzkim odbyła się dziś kolejna konferencja z zainicjowanego przez Prezydenta cyklu „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”.
W Koninie z udziałem szefowej KPRP, minister Haliny Szymańskiej odbyła się kolejna z cyklu konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”.
W Stargardzie Prezydent RP zainaugurował cykl konferencji „Perspektywy dla rozwoju Internetu Rzeczy – Samorząd Przyszłości”. Podczas spotkań osoby zakładające start-upy i właściciele firm mogą poznać ofertę finansowania nowatorskich projektów cyfrowych.