Środa, 11 października 2017

Stowarzyszenie „Pomocna Dłoń” na spotkaniu z Małżonką Prezydenta

Podopieczni ze Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych "Pomocna Dłoń" w Dąbrowie Tarnowskiej spotkali się z Agatą Kornhauser-Dudą w Pałacu Prezydenckim. Pierwsza Dama, wspierająca inicjatywy dbające o osoby niepełnosprawne, podziękowała za niezwykłą działalność stowarzyszenia.

 

Zobacz także: Wizyta Pierwszej Damy w Stowarzyszeniu „Szlakiem Tęczy” „Czas na miłość”, czyli życie podopiecznych fundacji Alma Spei Lekcja integracji w Pałacu Prezydenckim Wolontariusze „Pomocnej Dłoni” od siedemnastu lat propagują społeczną integrację osób niepełnosprawnych dbając o przygotowanie ich do życia w rodzinie, promując aktywizację zawodową, udzielając wsparcia osobom niepełnosprawnym w trudnej sytuacji życiowej oraz działając na rzecz wyrównywania szans.

 

Agata Kornhauser-Duda w odpowiedzi na pytania najmłodszych uczestników zwiedzania opowiedziała o mieszkaniu w Pałacu Prezydenckim i ulubionych formach spędzania czasu wolnego. Grupa miała okazję obejrzeć zwycięzcę tegorocznego konkursu na najpiękniejszy wieniec dożynkowy organizowanego podczas Dożynek Prezydenckich w Spale, obecnie prezentowanego w Sieni Wielkiej Pałacu Prezydenckiego. (KS)

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.