Nie dysponujemy żadnymi aktualnościami z wybranego dnia
Piątek, 18 sierpnia 2017

Szef BBN: Prezydent kluczową osobą odpowiedzialną za bezpieczeństwo i obronność

- Jednym z elementów sporu z MON jest zakres fundamentalnych kompetencji prezydenta w systemie kierowania i dowodzenia siłami zbrojnymi - powiedział w wywiadzie dla portalu wpolityce.pl szef Biura Bezpieczeństwa Narodowego Paweł Soloch.

Czwartek, 17 sierpnia 2017

Barbara Fedyszak-Radziejowska: Szansa na zbudowanie lepszej demokracji

Spór pomiędzy ministrem sprawiedliwości a prezydentem, jaki powstał po zawetowaniu ustaw o SN i KRS, jest szansą na zbudowanie lepiej zorganizowanej demokracji - powiedziała w radiowej Jedynce dr Barbara Fedyszak-Radziejowska, Doradca Prezydenta RP.

Środa, 16 sierpnia 2017

Minister Kolarski na 41. Światowej Konferencji Skautowej w Baku

W Baku w Azerbejdżanie odbywa się 41. Światowa Konferencja Skautowa. W wydarzeniu, w imieniu Prezydenta RP Andrzeja Dudy, protektora polskich organizacji harcerskich, uczestniczy Podsekretarz Stanu w Kancelarii Prezydenta RP Wojciech Kolarski.

Wtorek, 15 sierpnia 2017

Uroczystości z okazji 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej w Ossowie i Radzyminie

W Radzyminie i Ossowie odbyły się we wtorek obchody 97. rocznicy Bitwy Warszawskiej, w których, w imieniu Prezydenta RP, uczestniczył Zastępca Szefa Kancelarii Prezydenta RP, Sekretarz Stanu Paweł Mucha.

Wtorek, 15 sierpnia 2017

List prezydenta z okazji 700. rocznicy nadania Lublinowi praw miejskich

Lublin odegrał znaczącą rolę w rozwoju cywilizacyjnym Polski - napisał prezydent Andrzej Duda w liście odczytanym przez Doradcę Prezydenta RP Tadeusza Deszkiewicza na uroczystej sesji Rady Miasta Lublin.

Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.