Poniedziałek, 24 lipca 2017

"W najbliższym czasie przedstawię nowe wersje projektów reformujących sądownictwo"

Korzystam z prawa weta, bo ustawy wymagają zmian zapewniających zgodność z Konstytucją. Przedstawię nowe wersje projektów reformujących sądownictwo. Ludzie na to czekają - powiedział Prezydent RP w orędziu.

Wtorek, 15 sierpnia 2017

"Wierzę, że w procesie modernizacji armii zachowamy jedność"

- Wierzę, że w procesie modernizacji sił zbrojnych zachowamy jedność jako politycy i będziemy także umieli zachować jedność w ramach polskiej armii - mówił prezydent Andrzej Duda. Polska armia jest jedna i nie można jej różnicować - podkreślił.

Poniedziałek, 14 sierpnia 2017

Wystąpienie prezydenta podczas Apelu Pamięci na wojskowych Powązkach

Dziś mamy to wielkie szczęście, że możemy realizować nasze zobowiązania budowy silnego państwa, wzmacniania polskiej armii, budowania morale polskiego żołnierza, zapewniania tego, by Polska była bezpieczna - powiedział prezydent Andrzej Duda.

Poniedziałek, 31 lipca 2017

„Każda rocznica wybuchu Powstania Warszawskiego jest ważna dla Rzeczypospolitej”

To dla mnie ogromny zaszczyt, że mogę się z Państwem spotkać – bohaterami tamtych dni, bohaterami mojego życia, ale i bohaterami życia Rzeczypospolitej – mówił prezydent Andrzej Duda na uroczystości wręczenia odznaczeń w Muzeum Powstania Warszawskiego.

Poniedziałek, 31 lipca 2017

Wystąpienie prezydenta podczas Apelu Pamięci przy Pomniku Powstania Warszawskiego

Chylę czoła przed Wami, tak jak Wy chyliliście czoła przed powstańcami styczniowymi, a oni - przed powstańcami kościuszkowskimi i listopadowymi. Bo nie jest przegrane powstanie, które prowadzi do wolnej Polski - powiedział prezydent Andrzej Duda.

12345  65
Serwis prezydent.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.